Joga jest to praca z ciałem i oddechem prowadząca do rozwoju człowieka na poziomie cielesnym, umysłowym i duchowym. Regularne ćwiczenia przywracają harmonię w ciele,spokój emocjonalny, siłe i zdrowie fizyczne. Praktyka asan(pozycji jogi) pozwala na rozwijanie świadomości ciała i własnego wnętrza.
Zajęcia  inspirowane są metodą B.K.S Iyengara i Sivanandy. Prowadzone są przez Weronikę Kulczyńską , studentkę

Medycyny Chińskiej ze specjalizacją akupunktury w Trójmiejskim Ośrodku   Medycyny Orientalnej.
Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2008 roku na wakacyjnym warsztacie jogi prowadzonym przez Adama Bielewicza i Olgę Mieszczanek w Broku nad Bukiem. Od tego momentu uczęszczała na zajęcia jogi do różnych nauczycieli w Poznaniu. Od 2012 roku regularnie praktykuje jogę metodą Iyengara oraz Shivanandę pod okiem Donaty Janiszewskiej. Uczęszcza również na zajęcia Ashtangi oraz pogłębia swoją praktykę i wiedzę na warsztatach.
W 2013 roku odbyła podróż do Indii, gdzie praktykowała jogę w ashramie Shivananda Yoga Vedanta.
Ukończyła kurs na Instruktora Rekreacji Ruchowej - ćwiczenia psychofizyczne - specjalizacja joga (EFIB) oraz kurs instruktorski organizowany przez Międzynarodowe Centrum Sivananda Yoga Vedanta(Yoga Siromani, 200hrs Yoga Alliance TTC).

Pasjonuje ją medytacja, Medycyna Holistyczna i terapie naturalne, które podchodzą do organizmu człowieka jako jedność na poziomie ciała, umysłu i ducha oraz postrzegają człowieka w ścisłym związku ze wszystkimi elementami natury. Przyjemność sprawia jej spędzanie czasu z ludźmi, w naturze, słuchanie muzyki, podróżowanie i próbowanie nowych smaków.

Jogę traktuje jako ścieżkę do pogłębiania świadomości, uspokajania umysłu, co pozwala jej na kultywowanie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby ,  które chcą rozpocząć swoja przygodę z jogą jak również osoby już praktykujące.

Weronika Kulczyńska

609 077 780Aktualności O salonieOfertaGaleriaNasz zespółKontaktPartnerzy
Prawa zastrzeżone 2014 dla Harmony Live Spa